افتتاح مطب جدید دکتر افشین کاوسی

افتتاح مطب جدید دکتر افشین کاوسی

سرانجام پس از یک دوره حدود 4 ماهه،پروژه معماری و تجهیز مطب جدید دندانپزشکی دکتر افشین کاوسی به اتمام رسید و از تاریخ بیست و هفتم آذر ماه سال نود و نه ،بطور رسمی افتتاح گردیده و به بهره برداری رسید.

 

افتتاح مطب جدید دکتر افشین کاوسی

در کنارمهندس میثم و مسلم صفاییان،مدیران شرکت طرح و طب

 

 

این طرح  در فضایی به مساحت حدود 94 متر مربع و توسط گروه معماری طرح و طب طراحی و اجرا گردید. زیبایی بصری و القای آرامش همراه با ارایه امکانات راحتی به مراجعان و کارکنان از ویژگیهای خاص این مکان درمانی هستند.همچنین تقسیمات خوبی که در جهت فضا سازی صورت گرفته ،موجب گردیده که فضای کافی برای بخشهای مختلف مطب،مانند اتاق انتظار،پذیرش،آبدارخانه، دفتر ،اتاق رادیولوژی،سالن درمان و یک محل نسبتا کوچک جهت انجام کارهای محدود لابراتواری فراهم گردد.

 

افتتاح مطب جدید دکتر افشین کاوسی

نمایی از دفتر مدیریت 

 

متاسفانه به دلیل شیوع بیماری کرونا ، امکان برگزاری مراسم افتتاحیه عمومی میسر نبود و لذا تنها از تنی چند از دندانپزشکان و پزشکان و متخصصین کرمانشاه دعوت به عمل آمد که با رعایت ضوابط و بصورت جدا جدا از محل جدید بازدید به عمل آورند که خوشبختانه ویژگیهای خاص آن مورد اقبال و تمجید بازدیدکنندگان قرارگرفت.

به زودی عکسها و محتوای دیداری بیشتر و کاملتری از این پروژه را خدمت شما ارایه خواهیم نمود  و امید است که بتوانیم در مکان جدید،مسیر رو به جلوی کیفیت بالای درمان دندانپزشکی را ادامه داده و بیش از پیش با خدماتی متمایز به مراجعان خوبمان خدمت کنیم.

 

 

 

 

 

 

جهت مشاهده تصاویر مربوط به مطب به گالری تصاویر مراجعه بفرمایید

 

بازگشت به بخش اخبار

 

سایر مطالب مرتبط

 

 

نصب و راه اندازی اسکنر دهانی

 

به زودی مکان مطب تغییر خواهد کرد

 

به مناسبت اول آبان، روز دندانساز

 

لطفا ما را در اینستاگرام نیز دنبال فرمایید

 

 

 

سوال خود را مطرح کنید :


چنانچه در خصوص مطلب فوق سوالی دارید ،لطفا در فرم زیر مطرح بفرمایید