نصب و راه اندازی اسکنر دهانی

نصب و راه اندازی اسکنر دهانی

بالاخره پس از ماهها انتظار ،اورال اسکنر خریداری شده برای مطب دکتر افشین کاوسی، مراحل گمرکی را گذرانده و توسط شرکت فروشنده – شرکت راینو – ، نماینده محصولات کراستریم و کداک در محل کنونی مطب نصب و راه اندازی گردید.

 

 

نصب و راه اندازی اسکنر دهانی-اخبار وبسایت دکتر افشین کاوسی

 

 

اورال اسکنر مدل CS3600 محصول کمپانی carestream فرانسه، یکی از قدرتمند ترین اسکنرهای موجود در دنیا بوده که بسیار مورد توجه دندانپزشکان و مراکز تحقیقاتی می باشد و به همراه برندهایی چون Trios,planmecaوcerec ،جزو چهار برند اصلی در زمینه اسکنرهای دهانی می باشد.

اسکنرهای دهانی درواقع سیستم هایی هستند که وضعیت موجود دهان را با دقتی بسیار بالا به الگوهای سه بعدی و دیجیتالی بدل نموده و امکان طراحی و ساخت پروتز و اپلاینسهای فراوانی را بصورت دیجیتالی فراهم می نماید.با استفاده از اورال اسکنر ،نیاز به عمل قالبگبری کردن از دهان و دندان جهت ساخت انواع پروتزهای ثابت و ایمپلنت تا حد بسیار زیادی کاهش یافته و دقت و راحتی بسیار زیادی را هم برای پزشک و هم بیمار به همراه خواهد داشت. قطعا نجربه انجام کارهای دندانپزشکی با استفاده از اورال اسکنر برای شما نیز تجربه ای متفاوت و دوست داشتنی خواهد بود.

شرکت راینو، مسوولیت فروش و خدمات این مدل از اورال اسکنر ها را به عهده داشته و ضمن حضور مستقیم در مطب و آنباکسینگ سیستم، به مدت دو روز به آموزش دستیاران مبادرت ورزیدند که از همین طریق از زحمات ایشان در این زمینه نهایت تشکر و قدر دانی را دارم.

پیش بینی میشود با خرید و راه اندازی این سیستم مدرن،کیفیت و دقت درمانهایی مانند پروتز های ثابت و لامینت های سرامیکی افزایش یابد و همچنین ساخت کراون های موقت و با انواع نایت گارد ها با سرعت و دقت بیشتر به انجام رسد.د ر گامهای بعدی و گذرانده دوره های آموزشی بیشتر برآن هستیم تا ساخت و کاربرد مواردی مانند راهنما های جراحی را نیز در دستور کار قرار دهیم.

در راستای ارتقا و تقویت بنیه علمی و عملی خود از هیچ کوششی دریغ نخواهیم نمود تا بدین وسیله هر روز خدمات باکیفیت تری را به مراجعینمان ارایه نماییم.

بازگشت به بخش اخبار

 

به زودی مکان مطب تغییر خواهد کرد

به روز رسانی بخش آموزشی سایت

لطفا ما را در اینستاگرام نیز دنبال فرمایید

سوال خود را مطرح کنید :


چنانچه در خصوص مطلب فوق سوالی دارید ،لطفا در فرم زیر مطرح بفرمایید