به روز رسانی بخش آموزشی سایت

در هفته ای که گذشت، با آپلود نمودن تدریجی ویدیوهای مرتبط با برنامه خانه مهربانی شبکه زاگرس، به روز رسانی بخش آموزشی سایت انجام شد. در این رشته ویدیوهای آموزشی کوتاه، سعی شده که به متداول ترین سوالات مردم در زمینه سلامت دهان و دندان و دندانپزشکی پاسخ داده شود. 

این ویدیو ها قبلا در صدا و سیمای مرکز زاگرس کرمانشاه در اسفند 98 پخش گردید و سپس در سایر پلتفرمهای اجتماعی مانند اینستاگرام، آپارات و یوتیوب نیز بارگزاری گردید و همینک از طریق بخش آموزشی و نیز گالری ویدیوی همین سایت نیز قابل دسترسی میباشد و امیدواریم مورد استفاده شما خوانندگان محترم قرارگیرد.

 

لینک ورود به بخش آموزشی

توضیحات تکمیلی

ساخت برنامه های تلویزیونی با رویکرد آموزش محور، از نیازهای جدی جامعه امروز ما می باشد. هر چند در عصر تکنولوژی دیجیتال و گوشی های هوشمند، درهای دنیای اطلاعات به روی مردم گشوده شده است، اما همچنان تولید محتوای حرفه ای و انتشار عمومی آنها در پلتفرم های گوناگون، از صدا و سیما گرفته تا شبکه های اجتماعی و وب سایت، همچنان یک نیاز اساسی تلقی میگردد. به عنوان یک کلینیسین بارها تجربه کرده ام که حتی افرادی با سطح تحصیلات بالا نیز ،گاهی سوالاتی را مطح میکنند که نشان از نا آگاهی از مسایلی بسیار مهم و اساسی در تمامی اقشار جامعه در خصوص مسایل بهداشتی دهان و دندان دارد و باز هم شاهدی بر بار سنگین مسوولیت دندانپزشکان جامعه ما در زمینه خرافات زدایی و ارایه آگاهی درست و علمی به تمامی اقشار جامعه.

با این اوصاف فرصت آشنایی با برخی برنامه سازان در شبکه محلی تلویزیون کرمانشاه( شبکه زاگرس) را مقتنم شمردیم و طرح تولید یک سلسله برنامه تلویزیونی کوتاه مدت با محوریت آگاهی بخشی در زمینه مسایل دهان و دندان را مطرح نمودیم که مورد موافقت قرار گرفت و این برنامه ها در بهمن ماه 98 تولید شد و یک ماه بعد بر روی آنتن رفت. بازخورد خوب پخش این برنامه ها از طرف مخاطبان تلویزیون ما را بر آن داشت که این سلسله ویدیوهای آموزشی را در پلتفورمهای دیگر نیز منتشر کنیم . لذا این برنامه ها به تدریج در اینستاگرام، یوتیوب ،آپارات و وب سایت ما نیز آپلود خواهند شد تا شما عزیزان بتوانید به آنها دسترسی داشته باشید.

موضوعاتی که در این رشته برنامه ها مطح شده است شامل مواردی است که طبق تجربه سالیان کار کلینیکی، عموم مردم بیشترین سوالات را در خصوص آنها دارند. به عنوان نمونه بوی بد دهان، جرمگیری، ایمپلنت های دندانی ، دندان درد، عصب کشی دندان و… از مواردی هستند که در این برنامه ها در خصوص آنها صحبت شده است. امید که مورد توجه و پسند واقع شود.

 

لطفا ما را در اینستاگرام نیز دنبال فرمایید

سوال خود را مطرح کنید :


چنانچه در خصوص مطلب فوق سوالی دارید ،لطفا در فرم زیر مطرح بفرمایید

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.