به زودی مکان مطب تغییر خواهد کرد

به زودی مکان مطب تغییر خواهد کرد

در دوماه گذشته  مشغول به استارت زدن پروژه ای بودیم که نهایتا منجر به تغییری بزرگ در شرایط کاری مطب خواهد شد. مدتها بود که کوچک بودن فضای کار و مشترک بودن اتاق انتظار با همکار و شریک جراح،سبب ایجاد مشکلاتی در روند کاری مطب گردیده بود و همین امر موجب گردید که ایده یک تغییر کلی در جهت مستقل نمودن مطب و تهیه مکانی بزرگتر و با امکانات و استاندارد های جدید به ذهن ما خطور کند. لذا با در نظر گرفتن جمیع جوانب و هماهنگی های لازم، سهم خود را از مطب کنونی واگذار نموده و اقدام به خرید یک باب آپارتمان در مجتمع مهراد ،واقع در بلوار نوبهار و نرسیده به میدان مرکزی شهر کرمانشاه ،و به مساحت نود و چهار متر مربع نمودیم.

سپس رایزنی با یک شرکت معماری حرفه ای در زمینه طراحی و اجرای پروژه دندانپزشکی را آغاز نمودیم.شرکت طرح و طب طی قراردادی سه ماهه پروژه را دردست گرفت و عملیات ساختمانی و تاسیساتی آغاز گردیده است و طبق برنامه کاری در اوایل آذر ماه امسال (1399) پروژه به اتمام رسیده و آماده بهره بررداری خواهد بود.

مطب جدید از هر حیث یک مطب مدرن و دارای بالاترین استانداردهای روز دنیا بوده و امنیت و آرامش را در کنار خدماتی متفاوت و با کیفیت تر به مراجعانمان عرضه خواهد نمود.

متعاقبا اخبار را در این زمینه به روز خواهیم کرد و شما را در جریان وقایع خواهیم گذاشت.همچنین تغییر آدرس و اطلاعات تماس نیز از طریق همین وبسایت و سایر شبکه های اجتماعی ما به سمع و نظر شما عزیزان خواهد رسید.

 

 

به زودی مکان مطب تغییر خواهد کرد-اخبار مطب دکتر افشین کاوسی

عملیات تاسیسات و معماری در حال انجام

به زودی مکان مطب تغییر خواهد کرد-اخبار مطب دکتر افشین کاوسی

بخشی از مدل سه بعدی طراحی شده برای مطب جدید

 

پا نوشته:

شرکت طرح و طب از شرکتهای مطرح در زمینه طراحی و اجرای پروژه های معماری مطبهای زیبایی و دندانپزشکی می باشد و رزومه بسیار قدرتمندی در سطح کشور در این زمینه را به خود اختصاص داده است.برای مشاهده جزییات بیشتر در باره این شرکت می توانید به این لینک مراجعه فرمایید.

 

 

بازگشت به بخش اخبار

 

 

به روز رسانی بخش آموزشی سایت

 

 

 

 

 

تدابیر پیشگیرانه علیه کرونا در مطب

 

رابطه استرس ، پارافانکشن و ایرانی بودن!

 

لطفا ما را در اینستاگرام نیز دنبال فرمایید

 

سوال خود را مطرح کنید :


چنانچه در خصوص مطلب فوق سوالی دارید ،لطفا در فرم زیر مطرح بفرمایید