دندانپزشکی دیجیتال

دندانپزشکی دیجیتال

دندانپزشکی دیجیتال شامل کلیه خدماتی هستش که با تکنیکها و تجهیزات جدید دیجیتالی انجام می شوند. دندانپزشکی دیجیتال طیف وسیعی از درمانها را به خود اختصاص می دهد. به عنوان مثال می توان به روکشها اشاره کرد.

 

اسکنر دهانی

اسکنر دهانی

 

با کمک تجهیزات دیجیتالی، دندان تراش خورده به جای قالبگیری کردن که روش معمول و سنتی انجام کار می باشد، دندانها توسط اسکنر داخل دهانی اسکن می شود. حال این قالب دیجیتال توسط اینترنت به لابراتوار ارسال شده و در آنجا توسط نرم افزارهای ویژه ای پروتز یا همان روکش مورد نظر طراحی گردیده و ساخته خواهد شد.

اگر خواهان دریافت جزییات و اطلاعات بیشتری در این زمینه هستید اینجا کلیک کنید.

 

 

 

دندانپزشکی دیجیتال

طراحی لبخند دیجیتالی

 

 

دندانپزشکی دیجیتال

تصویری از یک نرم افزار طراحی پروتز(Exocad2021)

 

روکشها یک نمونه از درمانهایی هستند که در روش دیجیتالی قابل ساخته شدن هستند.از سایر خدمات دیجیتال میتوان به ساخت انواع اینلی و اونلی های سرامیکی، ساخت نایت گارد، طراحی لبخند به شیوه دیجیتال، ساخت لمینت، ساخت استندهای جراحی و … اشاره نمود.قابل ذکر می باشد که با دارا بودن پرینتر سه بعدی در مطب،در همان روز و به سرعت قادر به ارایه روکش موقت به مراجعان خواهیم بود که تا زمان آماده سازی پروتز اصلی از آن استفاده نمایند.

 

 

لمینتهای ساخته شده با کمک دندانپزشکی دیجیتال

لمینتهای ساخته شده با کمک دندانپزشکی دیجیتال

نگاه ما به آینده

نرم افزارها و تجهیزات دیجیتال هر روز در حال پیشرفت هستند و پیش بینی می گردد که آینده دندانپزشکی به سمت هرچه دیجیتالی تر شدن پیش خواهد رفت و ما این افتخار را داریم که در شهر کرمانشاه اولین مرکز خدمات دندانپزشکی دیجیتال را دایر نموده ایم و در این راه پیشرو هستیم و این تعهد را در خود ایجاد نموده ایم که در راه ارتقای خدمات بکوشیم و بهترین و به روز ترین خدمات را در اختیار مراجعانمان قرار دهیم.

 

 

توجه

برداشت واستفاده از مطالب و مقالات این سایت، تنها با ذکر منبع مجاز میباشد.

 

 

بیشتر بخوانید…

 

 

دندانپزشکی و تکنولوژی،قسمت سوم دندانپزشکی دیجیتال

 

طراحی لبخند دیجیتال

 

نصب و راه اندازی اسکنر دهانی

 

 

لطفا ما را در اینستاگرام نیز دنبال فرمایید

سوال خود را مطرح کنید :


چنانچه در خصوص مطلب فوق سوالی دارید ،لطفا در فرم زیر مطرح بفرمایید